הם סומכים עלינו. ואתם?

ברצוני להודות לך על קורס לפיתוח מנהלי מכירות מעשיר, מהנה ותורם. במסגרת הקורס קבלנו כלים מעשיים למקסום פוטנציאל המכירות, הקניית מיומנויות, כלים וטכניקות יישומיות. תהליך הלימוד נעשה באופן חוויתי ומהנה תוך שימוש בסימולציות, סרטונים וחומר תאורטי. למדנו המון ויצאנו עם ארגז כלים מעשי.

זיו דגן מנהל מכירות ישראל, חברת מכתשים (אדמה) אגן

ברצוני להודות לעמיר קרן אשר העביר סדנת מכירות שכללה 3 מפגשים המשולבים עם סימולציות, המחשות תוך שיתוף חוויתי של כל המשתתפים. נוכחנו כי לעמיר ניסיון רב בעמידה מול קהל ובהעברת מסרים ותכנים מקצועיים באופן מעניין, חוויתי ומשתף. קיבלנו כלים לבנייה, ליישום ולבקרת תהליכי מכירה. אין לי ספק שהכלים שקיבלנו יתרמו רבות להרחבת הפעילות העסקית כפי שהגדרנו כיעד לקורס המכירות.

דרור רייס מנכ”ל, חברת ATS טכנולוגיות

עמיר היקר,
ברצוני להודות לך על סדנה ייחודית, שתרמה רבות לבניית כלים יישומיים בעבודתם של צוותי המכירה שלנו. ביצעת התאמה מצוינת לצרכים של הארגון והצוות, ועשית זאת במקצוענות ושירותיות ללא רבב. צוות שיווק ישראל הוא עתיר ניסיון מכירתי ולמוד סדנאות ושיטות מכירה, ועם זאת, הצלחת לייצר ערכים מוספים לשדרוג כלים ויכולות, באמצעות סדנה חווייתית ומשתפת. מצפים לשיתופי פעולה פורים בעתיד.

תמי טבת שטיירמן, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני חברת דקסל פארמה

קורס מכירות עמיר קרן

אבקשך להביע בפניך את תודתי על האופן שבו העברת לחברי הנהלת החברה את הקורס העוסק במשא ומתן בשיטת הגישור. לעניות דעתי, הקורס הועבר באופן מקצועי, חוויתי ומלמד. המשתתפים היו שבעי רצון וניכר שרכשו כלים מעשיים. נשמח להמליץ בפני המעוניינים בכך על הקורס.

עזרא ימין מנכ”ל, ערים חברה לפיתוח עירוני

קורס ניהול משא ומתן

הקורס היה ממצה, מקיף מעמיק ובעל ערך יישומי. יחד עם המקצועיות ה סדורה וההקפדה על המתודה ועל שיטת הגישור, הקורס היה מהנה, מרענן, יצירתי ושובר פרדיגמות. הצלחתם לחדש, לרענן ולהעניק ערך מוסף גם לאנשי המכירות הוותיקים שכבר עברו סדנה או שתיים. יצרתם עבורם סט כלים ושיטות ליישום בשטח בפעילותם העסקית עם הלקוחות.

אבי ברוך מנכ”ל, חברת אורגון

עברתי קורס לניהול מו”מ עם עמיר קרן. קורס מעולה, מעניין ומועיל מאוד לכל מי שרוצה לשפר את יכולות ניהול המשא ומתן בכל תחום. ממליץ!

סתיו זכה, רכש חברת הרכבת הקלה

ברצוני להודות על הרצאתך בנושא “ניהול מו”מ ומכירות בשיטת הגישור” במפגש של חברי לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, שהתקיים ב-3 באוגוסט 2016. היה מעניין ונעים לשמוע וגם המשתתפים חשבו כך.

אביאל קורן, לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

הסדנה הייתה מעניינת ומרתקת ומלאה בדוגמאות, המחשות וסימולציות ולמדנו בין היתר כיצד לנהל משא ומתן טוב יותר אשר מיטיב עם כל הצדדים. תודה לך עמיר על כך שקידמת אותנו עוד צעד אחד קדימה לצורך מתן שירות טוב יותר ללקוחות.

שרון הר זהב, מנהלת הדרכה רשת אל הנכס