עמיר קרן מכירות בשיטת הגישור בחברות

הכשרת אנשי מכירות – 4 שיטות (לא) מנצחות

אימון מכירות בשיטת הגישור

אימון אנשי מכירות | כלים ושיטות להגדלת מכירות בחברות

4 שיטות (לא) מנצחות

בכל צוות מכירות יש את אנשי המכירות שתמיד עומדים ביעדים ואת אנשי המכירות שלא מדביקים את הקצב.
לאורך השנים, חברות מובילות ניסו אין ספור שיטות הכשרת אנשי מכירות שיניעו את אנשי המכירות לעמוד ביעדים אך ללא הצלחה.
בהכשרת אנשי מכירות חשוב לדעת גם מה לא לעשות….
להלן 4 שיטות שלא יעזרו לאנשי המכירות שלכם למכור יותר ולעמוד ביעדים.

הכשרת אנשי מכירות – שיטה מספר 1:

הגדלת הבונוסים – הגדלת בונוס על עמידה ביעד לא תגרום לאנשי המכירות לעמוד ביעד. זה רק יגרום לכם לשלם יותר לאנשי המכירות שגם כך עומדים ביעד. אם אנשי המכירות היו יודעים איך להשיג את יעדיהם הם היו משפרים את יכולת ההשתכרות שלהם גם עם הבונוסים הנוכחיים.

הכשרת אנשי מכירות – שיטה מספר 2:

לצפות שיעשו את השינוי לבד – אתם תתאכזבו! אם אנשי המכירות היו יכולים לעשות את השינוי בעצמם, הם היו משתנים כדי להשיג את היעדים. תכננו יחד עם אנשי המכירות את הפעולות הנדרשות ואת הדרכים לעמידה ביעד ולוו אותם באופן צמוד לאורך כל התהליך.

הכשרת אנשי מכירות – שיטה מספר 3:

לבקר אותם על כל צעד ושעל – אין טעם להוכיח את אנשי המכירות על אי הצלחה, הם יודעים שהם לא עומדים בציפיות ואסור לכם להוציא להם את הרוח מהמפרשים. חזקו אותם בימים קשים ופרגנו להם בימים מוצלחים. בצעו יחד איתם ניתוח של שיחות ופגישות מכירה, מיצאו את המשותף לכל תהליכי המכירה שלא נסגרו ותנו לאנשי המכירות פתרון יישומי (גם אם צריך לייצר פתרון ייחודי שחורג מהמדיניות בחברה).

הכשרת אנשי מכירות – שיטה מספר 4:

הם לא החולייה החלשה בשרשרת – אנשי מכירות שלא עומדים ביעדים מרגישים לא בנוח לדווח כל פעם מחדש על אי הצלחה (אם הם לא מבינים זאת, עליהם לחפש מקצוע אחר). הם זקוק לכם יותר מכל איש מכירות אחר בצוות, אל תסתכלו עליהם כמי שמעכבים את הצוות אלא כמי שיכולים לגרום לצוות שלכם להיות טוב יותר. עיזרו להם להיות טובים יותר ולעמוד ביעדים והתוצאה הכללית של הצוות שלכם, תשתפר.

בהצלחה.

איך נוח לך ליצור איתי קשר –
באמצעות ה- מייל, רוצה להשאיר הודעה או שנשוחח 077-8066444?

הדרכת מכירות בשיטת הגישור

32 שנות הניסיון שלי בשטח כמנהל מכירות בחברות גדולות ומובילות, היוו את היסודות לשיטה הייחודית שפיתחתי להגדלת מכירות, לשיפור הרווחים ולעמידה ביעדים העסקיים… המשך לקרוא >>

מנהלים ממליצים

טיפים למכירות

שיטות הפעולה

בנה את אסטרטגיית היציאה​ של אנשי המכירות שלך!!

סדנת מכירות בשיטת הגישור – יוצרים שגרת מכירות חדשה, מדוייקת ומשתלמת יותר!!!

עוד על אסטרטגיית היציאה >>

איתור מנועי צמיחה לפיתוח עסקי להרחבת הפעילות עם לקוחות קיימים, גיוס לקוחות חדשים ואיתור הזדמנויות להגעה לקהלים חדשים ולמוצרים מותאמים.

לתיאום פגישה (ללא התחייבות) >>

הכנה והטמעת תכנית פעולה אפקטיבית להגדלת המכירות. הובלת תוכנית הפעולה יחד עם מנהלי החברה ואנשי המכירות להגדלת נתח השוק והמכירות.

איך מכינים תוכנית פעולה >>

3 הכללים לחברה בצמיחה – תכנון, ניהול ובקרה. בניית תהליכי ניהול מתקדמים מבוססים על ניתוח שוק הפעילות ופוטנציאל הצמיחה. תכנון מדוייק לתהליכים חוצי חברה.

קרא עוד על תכנון עסקי >>