עמיר קרן מכירות בשיטת הגישור בחברות

הגדלת מכירות בחנות

הגדלת מכירות בחנות

יבואן, ערוץ המכירה שלך מבוסס על חנויות עצמאיות?

אנשי המכירות שלך מבקרים אצל לקוחותיהם העסקיים, בעלי החנויות עפ”י סידור עבודה קבוע. האם הם משפיעים על המכירה, האם אנשי המהכירות שלך מניעים הגדלת מכירות בחנות או שהם מגיבים להזמנות מהחנויות?

הם מגיעים לחנות, משוחחים עם בעל/ת החנות או עם מנהל/ת המשמרת, שואלים איך השוק, מבררים מה רוצים להזמין והמקצועיים שבין אנשי המכירות עוברים בין המדפים כדי לזהות חוסרים ולבצע הזמנה.

אנשי המכירות שלך, לא מבצעים Sell out, הם מבצעים Sell in לחנות, את המכירות לצרכן הסופי (Sell out) מבצעים אנשי המכירות של החנות.

4 פעולות אפקטיביות להגדלת מכירות בחנות

הפעולות שאנשי המכירות שלך יכולים לבצע בכל חנות ולעזור לבעל החנות למכור יותר מהמוצרים שלך. פעולות שיביאו להגדלת מכירות בחנות:

1. לוודא שהמוכרים בחנות מכירים את המוצרים שלך. לוודא כי הם מכירים את פרטי המוצר, מכירים את היתרונות לעומת מוצרים מתחרים ויודעים להסביר ללקוח על יתרונות המוצר.

2. לרענן את זכרונם של המוכרים בחנות לגבי המוצרים שבמצע ועל תנאי המבצע. ללמד אותם כיצד להציג את המבצע ללקוחותיהם (הכן תסריט שיחה).

3. להקפיד על נראות המוצרים בתצוגות ובמדפים. לבדוק שיש מלאי של המוצרים שבמבצע, להקפיד על שילוט תואם ליד המוצרים שבמבצע ולוודא כי השלטים אינם קרואים או בלויים.

4. להציע לבעל החנות מוצרים משלימים שחסרים לו במגוון ואינם נמצאים במלאי החנות. לספר לבעל החנות כיצד בעלי חנויות אחרים מקדמים את אותם המוצרים.

אנשי המכירות שלך ימכרו יותר רק אם בעל החנות ימכור יותר. לכן, הגדלת מכירות בחנות, בכל חנות שהם עובדים איתה תלויה בפעולות שיבצע איש המכרות בחנות.

בעל החנות והמוכרים בחנות הם השותפים שלך להצלחה, עזור להם למכור יותר. שפר את המיומנויות שלהם ואת הידע המקצועי במוצרים שלך.

חזק להם את הבטחון להציע ולמכור ממוצריך כך תגדיל את הרכישות שלהם ממך.

תעשו מכירות טובות + UPSALE 🙂 

דרך אגב,

קיימת תוכנית סדורה ומוכחת להגדלת מכירות בחנות המשווקת את מוצריך. תוכנית שמייושמת אצל  היבואנים הגדולים והחברות המובילות בישראל

הדרכת מכירות בשיטת הגישור

32 שנות הניסיון שלי בשטח כמנהל מכירות בחברות גדולות ומובילות, היוו את היסודות לשיטה הייחודית שפיתחתי להגדלת מכירות, לשיפור הרווחים ולעמידה ביעדים העסקיים… המשך לקרוא >>

מנהלים ממליצים

טיפים למכירות

שיטות הפעולה

בנה את אסטרטגיית היציאה​ של אנשי המכירות שלך!!

סדנת מכירות בשיטת הגישור – יוצרים שגרת מכירות חדשה, מדוייקת ומשתלמת יותר!!!

עוד על אסטרטגיית היציאה >>

איתור מנועי צמיחה לפיתוח עסקי להרחבת הפעילות עם לקוחות קיימים, גיוס לקוחות חדשים ואיתור הזדמנויות להגעה לקהלים חדשים ולמוצרים מותאמים.

לתיאום פגישה (ללא התחייבות) >>

הכנה והטמעת תכנית פעולה אפקטיבית להגדלת המכירות. הובלת תוכנית הפעולה יחד עם מנהלי החברה ואנשי המכירות להגדלת נתח השוק והמכירות.

איך מכינים תוכנית פעולה >>

3 הכללים לחברה בצמיחה – תכנון, ניהול ובקרה. בניית תהליכי ניהול מתקדמים מבוססים על ניתוח שוק הפעילות ופוטנציאל הצמיחה. תכנון מדוייק לתהליכים חוצי חברה.

קרא עוד על תכנון עסקי >>